پیشنهادی خیرخواهانه به شاهدوستان و شاهپرستان عزیز

یک پیشنهاد به عاشقان دیکتاتوری پهلوی. همه میدانیم که این موجودات به شدت عاشق ترامپ هستند . همچنین میدانیم که عشق دیگرشان ، رضای لس آنجلس نشین ، به کلی از عرضه شاهنشاهی بی بهره است و بارها دماغ آنها را سوزانده و نا امیدشان کرده است .متاسفانه رضا به قول معروف ابتر هم هست یعنی جانشین پسر ندارد که شاهپرستان لا اقل به او دخیل ببندند(مطابق قانون اساسی مشروطه که رضا به آن سوگند یاد کرده است شاهنشاهی فقط در فرزند ذکور ادامه می یابد و بس (.

پیشنهاد من به این عزیزان این است که با ترامپ «معامله» کنید . میدانیم که ترامپ به خیال خودش بسیار اهل معامله است و حتی در این زمینه کتاب نوشته است . رضا را با ترامپ تاخت بزنید . به ترامپ پیشنهاد پادشاهی ایران را بکنید . باورکنید عشق میکند . ترامپ از ریاست جمهوری آمریکا راضی نیست زیرا متوجه شده است که منویات و نیات دیکتاتورمآبانه او را ارضا نمیکند . ترامپ میخواهد دیکتاتور باشد ولی سیستم آمریکا به او اجازه نمیدهد .

دوران شاه مرحوم را با او درمیان بگذارید که چه چاپلوسیهای وحشتناک و مسخره ای در اطراف شاه جریان داشت . چند فیلم نشانش دهید که چطور از نخست وزیر تا وزرا و نمایندگان مجلس جلویش صف میبستند و تا کمر خم میشدند و دستش را میبوسیدند (که واقعا تهوع آور بود ولی ترامپ از این کار لذت میبرد). روزنامه های زمان شاه را نشانش دهید که هر روز صفحه اولشان با شاه شروع میشد و تا صفحه آخر فقط شاه و خاندان جلیل سلطنت بود و بس.

باورکنید با دیدن اوضاع آن دوران در چشم به هم زدنی پیشنهادتان را برای شاهنشاهی میپذیرد. شما هم که عاشقش هستید ، دیگر چه میخواهید . عاشق و معشوق به هم میرسید . یک حزب رستاخیز هم تاسیس میکنید ، ساواک را هم دوباره راه میندازید و دیگر بزن و برو(ملت ایران هم به درک).

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: