کاررژیم تمام است

این رژیم به پایان خود نزدیک میشود . میدانید چرا؟

اینروزها نفرت مردم از رژیم به جایی رسیده که هر اتفاقی در ایران می افتد ملت از چشم رژیم میبینند . کار به جایی رسیده که طوفان خاک و سیل را نیز نتیجه خرابکاریها و اشتباهات رژیم میدانند . مثل همه کشورهای جهان در موقع زلزله و سیل و سایر حوادث طبیعی اینها نیز از عراق کمک آوردند ولی مردم آن را به صورت حمله خارجی به ایران تعبیر کردند .

اواخر دوران شاه نیز نفرت مردم از شاه به حدی رسیده بود که هرچه رخ میداد آن را نتیجه حماقتها و خرابکاریها و مزدوری شاه میدانستند . ماجرای زلزله طبس را همه میدانیم . وقتی آن زلزله وحشتناک در طبس رخ داد همه یک صدا میگفتند که زلزله طبس به  علت انفجار زباله های اتمی است که شاه از آمریکا به ایران آورده و در صحرای نزدیک طبس دفن کرده . میگفتند آمریکاییها این زباله ها را در کشور خودشان نمیخواهند و شاهِ مزدور آمریکا به آمریکا پیشنهاد کرده زباله ها را بیاورید اینجا دفن کنید و سپس یک انفجار اتمی رخ داده و باعث زلزله طبس شده . این شایعه به حدی وسیع بود که حتی مطبوعات مجبور به انتشار مقالاتی در نفی آن شدند .

وقتی یک رژیم ، هر رژیمی ، به درجه ای از عدم محبوبیت میرسد که حتی زلزله و سیل و توفان خاک را نیز نتیجه خرابکاریهای آن رژیم میدانند بدانید که کارش تمام است . وقتی رژیم به حدی سقوط میکند که وقتی نیروهای امدادی از خارج کشور برای امداد به مناطق آسیب دیده وارد میشوند مردم آنها را عوامل مزدور رژیم میشناسند که برای سرکوب آمده اند بدانید کار آن رژیم تمام است . وقتی درمیان مردم شایعه میپیچد که سرکوبها توسط نیروهای خارجی انجام میشود نه ارتش خودی بدانید کار آن رژیم تمام است . زمان شاه میگفتند اینها نیروهای اسرائیلی هستند که در هفده شهریور به روی مردم آتش گشودند و اکنون میگویند اینها نیروهای فلسطینی هستند که در تظاهرات مردم را سرکوب میکنند.

کار رژیم تمام است .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: