تشکر از مسئولان محترم بالاترین

امروز متوجه شدم یک تغییر کد کاربری ساده که مسئله مهمی هم نیست غوغایی درمیان عاشقان دیکتاتوری و فاشیسم در بالاترین بر پا کرده است. میدانم و میدانید که این گروه از هیچکس به اندازه من متنفر نیستند چون از پس همه کاربران دیگر بر می آیند به جز من و دموکراسی را میتوانند همه جا مورد حمله قرار دهند به جز با من . این ها دوگروهند. یکی عاشقان دیکتاتوری اسلامی از هر نوعش و دیگر عاشقان دیکتاتوری فاشیستی از هر نوعش .

اخیرا مسئولان محترم بالاترین متوجه این امر شده بودند که این گروه به عمد از نام کاربری من استفاده نمیکنند و یک نام من در آوردی را برای من مورد استفاده قرار میدهند که فقط یک کد کاربری است. بارها با احترام کامل به این کاربران نام کاربری خود را گوشزد کرده بودم ولی هربار به عمد از آن احتراز میکردند. تصور من این است که حتی تلفظ کلمه مقدس آزادی برای بعضیها به حدی دشوار است که خود را به هر دری و دیواری میزنند تا از تلفظ این کلمه اجتناب کنند . آزادی مقدس و زیباست و آنها که به دنبال فاشیسم و دیکتاتوری هستند نمیخواهند حتی نام آن را بشنوند. اینها اگر قدرتش را داشتند مثل داستان 1984 این کلمه را حتی از قاموس زبان مردم نیز پاک میکردند.

من یکی از پر سابقه ترین کاربران بالاترینم که همیشه در بالاترین فعال بوده ام و به این سایت و به پاکیزگی و پیراستگی آن علاقه فراوانی دارم . بالاترین در طی سالیان متمادی به پیشنهاداتی که در زمینه فعالیت بهتر این سایت داشته ام همیشه توجه داشته و بسیاری از آنها را عملی ساخته است. من تا آنجا که در توانم بوده در زمینه تولید محتوای مناسب برای بالاترین فعالیت کرده ام و مقالات وبلاگم را فقط در بالاترین انتشار میدهم و بس. آیین نامه بالاترین را همیشه رعایت کرده ام و از فحاشی و افترا که متاسفانه بسیار در سایت رسم است به شدت اجتناب کرده ام و همیشه بحثهای منطقی و صحیح و محترمانه را به پیش برده ام . وجود کاربران مزاحم و مشکل ساز و گروههایی را که هدفشان نه خبر دهی و بحث بلکه نابودی سایت بوده است به بالاترین گوشزد کرده ام که همیشه مورد توجه مسئولان محترم بالاترین بوده است. به هرحال پس از این همه سال این لطف متقابل توسط مسئولان محترم بالاترین در حق این کاربر پر سابقه و فعال شده است که بسیار مورد امتنان من است و برای اینکه بهانه ای در دست گروههای فوق برای تحریف نام من باقی نماند مسئولان بالاترین لطف کردند و کد کاربری مرا هماهنگ با نامم کردند.

این مقال را هرگز نمینوشتم اگر نمیدیدم که این گروههای افراطی طرفدار دیکتاتوری این چنین غوغایی بر سر یک تغییر کد کاربری بر پا کرده اند. در این دو سه روز مثل اینکه هیچ موضوع مهم دیگری در جهان نیست دهها مطلب و لینک در این مورد داده اند و به مسئولان محترم بالاترین به شدت بی احترامی روا داشته اند و تهمتها زده اند و حق بود که من در اینجا از بالاترین و مسئولان آن تشکر و حمایت لازم را کرده و دلیل این امر را گوشزد میکردم . زیر آن لینکهایشان البته مطابق معمول نمیتوانستم جواب دهم چون برحسب طینت و اعتقادشان به دیکتاتوری حضور همه کاربران دموکرات از جمله بنده را در همه سایتهای خود مسدود کرده اند. به ناچار این تشکر رادر سایت خود ، سایت دموکراسی و مردمسالاری ، که حضور همه با هر عقیده ای در آن آزاد است قرار دادم .

امیدوارم که سایت پاک و پاکیزه و بسیار user friendly (به قول فرنگیها) بالاترین سالهای سال دوام یابد و روز به روز بهتر و موثرتر شود که هست . امیدوارم در کنار مسئولان و کاربران محترم بالاترین که همه دوستان خوب من هستند آینده ای روشن برای ایران را شاهد باشیم و در راه برقراری آن آینده روشن از طریق بالاترین عزیزمان تاثیر بگذاریم .

با تشکر از همه دوستان و همراهان بالاترینی

«آزادی»

https://www.balatarin.com/users/azadi

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: