ترامپ یکی از فاسدترین سیاستمداران آمریکا را که به زندان محکوم شده بود امروز مورد بخشودگی قرار داد

راجر استون ، یکی از فاسدترین سیاستمداران آمریکا و دوست نزدیک ترامپ ، به دلیل فساد سیاسی و مالی و تماس با عمال روسیه برای انتخاب ترامپ به زندان محکوم شده بود. ترامپ در جریان محاکمه این کلاش کلاهبردار تمام تلاش خود را برای نجات او از زندان به کار برد ولی این تلاشها زیاد موثر واقع نشد و او سرانجام به دلیل خیانت به آمریکا محکوم به زندان شد.

امروز ترامپ با استفاده از بحران عظیم کرونا در آمریکا که بر خلاف سایر کشورهای جهان روز به روز بیشتر میشود و قربانیان بیشتری میگیرد راجر استون دوست نزدیک خود را عفو کرد و از زندان نجات داد. پیش بینی ترامپ آن است که به دلیل فاجعه کرونا و بحران رشوه روسیه به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی (که ترامپ درمورد آن هیچ اقدامی نکرد ) که سرتیتر اخبار آمریکاست کسی متوجه این اقدام او نشود.

چه کسی فکر میکرد قدرت رییس جمهور در آمریکا در این حد است که بتواند حتی دزدان و کلاهبرداران رفیق و همراه خود را پس از محاکمه از زندان نجات دهد و عفو کند. آمریکاییان باید در این مورد فکر کنند. اینکه هیچ رییس جمهوری تا کنون از این قدرت استفاده نکرده بود دلیل نمیشود که رییس جمهور چنین قدرتی داشته باشد. چهارسال ریاست جمهوری ترامپ به جهانیان نشان دادکه اگر یک فرد فاسد و کلاش رییس جمهور آمریکا شود با قدرتی که قانون به او داده است واقعا میتواند آمریکا را به سوی دیکتاتوری سوق دهد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: