فاشیسم و ترامپیسم دوروی یک سکه اند . چرا باید با هردو مبارزه کرد.

این را در جواب به یک نظر در یک لینک دیگر گذاشتم ولی دیدم برای بیان لزوم مبارزه با فاشیسم و ترامپیسم بد نیست به صورت جداگانه نیز ذکر شود. از دوستان گرامی عذر میخواهم که فرصت ویرایش نداشته ام و فقط نظر را اینجا گذاشته ام :

در شرایط فعلی راست افراطی و فاشیست ایران زیر پرچم بازگشت دیکتاتوری فاشیستی پهلوی جمع شده اند و خطری جدی برای آینده دموکراسی در ایران به شمار میروند. جمهوری اسلامی رو به زوال است و به زودی رفتنی است و آنچه بعد میماند اهمیت اساسی دارد و البته هیچ ایرانی آزاده ای نمیخواهد که ما به جای یک حکومت دموکرات و آزاد به دام یک دیکتاتوری فاشیستی دیگر از نوع پهلوی بیفتیم . درنتیجه به نظر من اتفاقا درشرایط فعلی ایران مبارزه با رسوخ و نفوذ فاشیسم در اپوزیسیون ایران اهمیتی اساسی برای آینده ایران دارد. اسب تروای فاشیسم ایرانی سلطنت پهلوی و سلطنت طلبی است و باید چشم همه ما بر این حیله فاشیستی باز باشد. حمایت از سلطنت و بازگشت دیکتاتوری تک حزبی و خونریز پهلوی به ایران پرچم فاشیسم ایرانی است.

اما مبارزه با طرفداران ترامپ و روشنگری درمورد کثافتکاریهای او هم بسیار لازم است چون ترامپ کمر بر نابودی دموکراسی آمریکا بسته است . اتفاقا اگر توجه کنید فاشیستهای سلطنت طلب تنها گروه حامی ترامپ در اپوزیسیون ایران هستند و این باید برای همه روشن کند که مبارزه با ترامپ نیز بسیار مهم است . اگر ترامپ بتواند به هدف کثیف خود برسد و دموکراسی در آمریکا را نابود سازد فاتحه دموکراسی درجهان خوانده شده است.

امیدوارم متوجه شده باشید چرا مبارزه با فاشیسم سلطنت طلب و طرفداران ترامپ لازم است. امیدوارم شما خواننده گرامی نیز به صفوف این مبارزه مقدس بپیوندید و درکنار هم ایرانی آزاد، آباد و دموکرات بنا کنیم و به آرزوی صد ساله ایرانیان دراین مورد دست یابیم .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: